Психологічна служба коледжу


Основні напрямки діяльності психологічної служби коледжу:

  • психодіагностична робота;
  • консультаційна робота;
  • корекційно-відновлювальна робота; 
  • робота із студентами правопорушниками; 
  • організаційно – методична робота; 
  • зв’язки з громадськістю.

Шлях до благополуччя, здоров’я і процвітання починається з маленького кроку назустріч собі. З бажання розплутати клубок життєвих негараздів, розчарувань та тривог. З відновлення глибинної любові і поваги до самого себе. 
Все можливо, тільки не варто залишатись один на один зі своїми проблемами, адже є психологія - наука, що протягом віків допомагала людині знаходити вихід із найскладніших ситуацій. 
Довіртесь собі, дозвольте психологу Вам допомогти, адже Ви варті того, щоб бути щасливими. 
Тому – індивідуальна консультація у психолога - це час, який належить тільки Вам! Це час та місце, де можна вільно думати та відчувати, аналізувати та змінюватися, ефективно вирішуючи всі свої життєві проблеми. 
На консультації у психолога Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.
Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися з тим, як саме Ви хочете жити, які стосунки з навколишніми мати, як зробити своє життя наповненим енергією та натхненням.


Психодіагностика спрямована на поглиблене психолого-педагогічне вивчення студента, його індивідуальних особливостей, причин порушень у його навчанні та поведінці.За наслідками обстеження формуються висновки та рекомендації.


Консультаційна робота спрямована на формування у викладачів , батьків, студентів необхідних знань і закономірностей психофізіологічного розвитку на різних вікових етапах, подолання кризових ситуацій, надання практичних порад з питань виховання особистості в сім’ї, попередження можливих порушень у становленні особистості.


Корекційно-відновлювальна робота - це комплексний вплив на студента з метою подолання різного роду труднощів. З цією метою використовуються різноманітні сучасні методи психоаналізу та психокорекції.
Робота із студентами правопорушниками, спрямована на налагодження психологічного контакту зі студентами «групи ризику»,на підтримку їх бажання до самовивчення та самовиховання